Dny otevřených dveří

Otevíráme dveře pro další 1. ročník Gymnázia Heřmánek, Klapkova 43, Praha 8 - Kobylisy (vstup z ulice Střelničná 1 - naproti katastrálnímu úřadu, v budově vedle školy je restaurace Roder)

Dny otevřených dveří Gymnázia Heřmánek se konají v těchto termínech 10.1.,17.1. 24. 1, 7. 2. od 14.00 do 17.00 přicházejí návštěvníci (konec v 19.00),

VÝJIMEČNÝ TERMÍN DOD - ÚTERÝ 13.2. v 11 hodin.

Ředitel školy Heřmánek, základní škola a gymnázium vyhlašuje dny otevřených dveří gymnázia Heřmánek - Klapkova 34, Praha 8 (vstup z ulice Střelničná) - v termínech 10.1., 17.1., 24.1., 31.1. 2024 od 14.00 do 18,00 přicházejí návštěvníci (konec v 19.00).

VÝJIMEČNÝ TERMÍN PRO DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - ÚTERÝ 13.2.2024 V 11 HOD

Nový termín odevzdávání přihlášek je 20. 2.

Zveme Vás na náhled do hodin a vyučování v doprovodu našich studentů. Od 16.00 hodin je společná informativní schůzka. Poslední návštěvníci můžou přijít v 18.00 hodin.

Abychom se Vám mohli věnovat individuálně, prosím rezervujte si místo přes rezervační systém Online termín. Přijít ovšem můžete i bez předchozí rezervace. Těšíme se na setkání s Vámi.